Kolejne ograniczenia w Niemczech.

0
452

BAG opublikowało nowy dokumenty z listą niemieckich zawieszeń świątecznych oraz weekendowych zakazów ruchu. Według niego, land Nordrhein Westfalen przedłużył swoje zwolnienie z zakazów aż do końca sierpnia 2020 roku. To więc oznacza, że nie będzie tam zakazu ani w najbliższą niedzielę, ani też w żadne zbliżające się święto.

Według obecnych informacji, w niedzielę, 31 maja, zakazy powyżej 7,5 tony planuje tylko jeden land, mianowicie Niedersachsen. Tam pandemiczne zwolnienie kończy się bowiem 30 maja.

Również w Niedersachsen odbędzie się zakaz w poniedziałek, 1 czerwca, w związku z Zielonymi Świątkami. Ponadto dołączy do tego zakaz w Sachsen, a więc w landzie graniczącym z Dolnym Śląskiem. Tam zwolnienie z zakazów kończy 31 maja.

Zakazy w związku z Zielonymi Świątkami zaplanowano również w Polsce. Odbędą się one w sobotę, od godziny 18 do 22, a także w niedzielę, od godziny 8 do 22. Tradycyjnie będzie też obowiązywał wyjątek dla pojazdów wracających do Polski. Poza tym, świąteczne zakazy zaplanowali też Francuzi (niedziela i poniedziałek), Austriacy (poniedziałek) oraz Węgry (poniedziałek).

 

źródło : https://40ton.net/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj