Pomorska Miss Scania 2019

0
1531

Osiemnasty już zjazd wyborów “Pomorskiej Miss Scania”  miała miejsce w Gdańsku w oddziale firmy Scanii. Impreza cieszyła się duży zainteresowaniem ze strony widzów jak i kierowców, 

a także  tych co uwielbiają ciężarówki. 

W wyborach  wzięło udział  70 ciężarówek. 

Nagrodę główną dostała firma Repiński Transport i Spedycja za pojazd Scania Le Mans.

Nagroda specjalna   poszła do firmy Banucha za 3-osiowy ciągnik z silnikiem V8,który był bardzo dobrze dopracowany.

Nagrodę dyrektora gdańskiego oddziału Scania przyznano  Wood-Land za Scania R500 do przewozu drewna.

W tym roku wyjątkowo wyróżnienie,  które trafiło do  właściciela firmy Popławski za ciągnik S450 z elementami wyposażenia XT.

Nagrodę „Pomorska Miss Scania Publiczności”  otrzymał Kacpi Logistic za auto Scania S500 z obrazem Isle of Man, który  odnosi się do wyścigów motocyklowych z 1907 r. na wyspie Man. 

Nagrodę Pomorska Miss V8 dostał właściciel firmy Navigator Transport, za Scania S730. Ciągnik przeznaczone jest do transportu ponadgabarytowego i jest wizytówką firmy. Posiada fantastyczne elementy wyposażenia na zewnątrz jak i w kabinie pojazdu.

Gdańskową imprezę w  tym roku odwiedziło ok. 4000 osób oraz 30 wystawców branżowych. Goście mogli spodziewać się wiele atrakcji takich jak: koncerty czy konkursy dla młodszych fanów. Można było także obejrzeć ciągnik Scania służący do transportu długodystansowego z napędem LNG oraz Scania XT używany do pracy na trudnym terenie.

Na samym końcu imprezy “Pomorskiej Miss Scania”  głównymi ulicami Gdańska odbyła się parada pojazdów Scania. Oczywiście wszystko w asyście policji.

źródła zdjęć: www.40ton.net

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj