Stek usmażony na desce rozdzielczej ciężarówki

0
493

Wspominając upalne dni naszą uwagę  szczególnie zwróciła sytuacja z kierowcą, który usmażył stek na desce rozdzielczej w swoim aucie.  Tak, dobrze państwo przeczytali, kierowca pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, w odwecie na obojętność pracodawcy na utrudnienia związane z upałami, postanowił naświetlić, jak wygląda sprawa.  Po całym incydencie zgłosił się z dowodami do przedstawicieli lokalnych władz .

Pracownik ciężarówki pocztowej, postanowił pokazać władzom i światu jak bardzo, nagrzewa się wnętrze jego pojazdu w godzinach jego pracy, w której skład wchodzi niestety wiele postojów. Kierowca o godzinie 10 rano tuż za przednią szybą ciężarówki, umieścił stek w folii do pieczenia i już po 2, 5 h okazało się, że stek jest gotowy do spożycia. Na sam koniec  stek został rozkrojony na pół gdzie faktycznie możemy dostrzec jego wysmażenie. 

Cały swój eksperyment, kierowca szczegółowo udokumentował na zdjęciach, które potem obiegły internet. Dodatkowo, aby uwiarygodnić swoje doświadczenie, przez cały proces, mogliśmy zaobserwować rosnącą temperaturę na znajdującym się na fotografiach termometrze. Niepokojącym faktem jest to, że w okolicach południa, termometr wskazywał ponad 60 stopni Celsjusza ! Na sam koniec, po nagłośnieniu problemu upałów  i warunków w jakich pracują kierowcy, sprawą zajął się arizoński parlament oraz związek zawodowy pocztowców. 

Sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się dosyć zabawna, jednak w rzeczywistości ukazuje problem z jakim borykają się kierowcy którym nie zapewnia się godnych warunków pracy. Drodzy przedsiębiorcy, dbajcie o swoich kierowców ! 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj